Графік
проведення державної підсумкової атестації
за курс початкової школи у 2014-2015 навчальному році
в комунальному закладі
«Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19
Маріупольської міської ради Донецької області»
Дата
|
Клас
|
Предмет
|
Початок проведення
|
Кабінет
|
Склад комісії
|
13.05.2015
|
4-А
|
Українська мова
|
9.15
|
к. 105
|
Чмир Л.І. –голова комісії
Буряченко І.І. - учитель
|
19.05.2015
|
4-А
|
Українське читання
|
9.15
|
к. 105
|
Чмир Л.І. –голова комісії
Буряченко І.І. учитель
|
20.05.2015
|
4-А
|
Математика
|
9.15
|
к. 105
|
Чмир Л.І. –голова комісії
Буряченко І.І. - учитель
|
13.05.2015
|
4-Б
|
Українська мова
|
9.15
|
к. 101
|
Сальков І.О.– заст. голови комісії
Серба С.О. - учитель
|
14.05.2015
|
4-Б
|
Українське читання
|
9.15
|
к. 101
|
Чмир Л.І. –голова комісії
Серба С.О. учитель
|
20.05.2015
|
4-Б
|
Математика
|
9.15
|
к. 101
|
Сальков І.О.– заст. голови комісії
Серба С.О. - учитель
|
Графік
проведення державної підсумкової атестації
за курс основної загальноосвітньої школи у 2014-2015 навчальному році
в комунальному закладі
«Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19
Маріупольської міської ради Донецької області»
Дата
|
Клас
|
Предмет
|
Початок проведення
|
Кабінет
|
Склад комісії
|
02.06.2015
|
9-А
|
Українська мова
|
9.00
|
к. 202
|
Чмир Л.І. – голова комісії
Бельдей І.О. – учитель
Алексєєва О.О. – член комісії
|
05.06.2015
|
9-А
|
Математика
|
9.00
|
к. 202
|
Чмир Л.І. – голова комісії
Іваніна В.І. – учитель
Якименко В.А.. – член комісії
|
08.06.2015
|
9-А
|
Російська мова
|
9.00
|
к. 202
|
Чмир Л.І. – голова комісії
Євлоєва Т.П. – учитель
Сірорез О.В.– член комісії
|
Склад
атестаційної комісії
комунального закладу
«Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19
Маріупольської міської ради Донецької області»
для проведення підсумкової державної атестації
за курс основної загальноосвітньої школи
у 2014 - 2015 навчальному році
№ з/п
|
П. І. Б.
|
Посада
|
Предмет
|
Освіта
|
Категорія
|
1
|
Чмир Л. І.
|
Голова ком.
|
Поч. клас
|
Вища, Бердянський ДПІ
|
І
|
2
|
Євлоєва Т.П.
|
Член. ком.
|
Рос. мова
|
Вища, Таганрозький ДПІ
|
І
|
3
|
Алексєєва О.О.
|
Член. ком.
|
Укр. мова
|
Вища, Маріупольський ДГУ
|
І
|
4
|
Бельдей І. О.
|
Член. ком.
|
Укр. мова
|
Вища, Бердянський ДПІ
|
І
|
5
|
Сірорез О.В.
|
Член. ком.
|
Рос. мова
|
Вища, Маріупольський ДГУ
|
І
|
6
|
Якименко В. А.
|
Член. ком.
|
Хімія
|
Вища, Карагандинський ДУ
|
І
|
7
|
Іваніна В.І.
|
Член. ком.
|
Математика
|
Вища, Таганрозький ДПІ
|
І
|
Графік
проведення консультацій до ДПА
у 9-А класі 2014-2015 н. р.
№ з/п
|
Клас
|
Дата
|
Час
|
Предмет
|
Вчитель
|
1
|
9-А
|
01.06.2015
|
8.00
|
Українська мова
|
Бельдей І.О.
|
2
|
9-А
|
04.06.2015
|
8.00
|
Математика
|
Іваніна В.І.
|
3
|
9-А
|
05.06.2015
|
12.00
|
Російська
мова
|
Євлоєва Т.П.
|
Директор ЗОШ №19 І.О. Сальков
|